x

Xplore Fitness Na Příkopě

0%

Adresa: Na Příkopě 17/1047, 110 00 Staré Město
Telefon: 702 008 985
Otevírací doba:
úterý 6:30–21
středa 6:30–21
čtvrtek 6:30–21
pátek 6:30–21
sobota 9–21
neděle 9–21
pondělí 6:30–21

Místo, kde vybavení a profesionální servis odpovídají nejnovějším FIT trendům, potřebám a přání i těch nejnáročnějších klientů. Krásné, atypické a moderní prostory Nového Kolowratského paláce Na Příkopě 17 o velikosti 2500m2 s prosklenou střechou, která propouští do fitness denní světlo. Tři patra plná nejen moderních posilovacích strojů značky Star Trac, ale také unikátní zázemí pro bojové sporty, posilovnu, skupinové lekce, solária, fyzioterapii i masáže. Přijďte a vyzkoušejte si Xplore Fitness na vlastní kůži!

Moderní a dynamické sportovní prostředí vybudované v krásných a atypických prostorách Nového Kolowratského paláce o rozloze 2 500 m2, kde najdete vše, co potřebujete ke zdravému, šťastnému a aktivnímu životu. Provozovatelem největšího a nejmodernějšího fitness centra v Praze je společnost FitnessClient.

Jsme tým nadšených profesionálů, který je klientům k dispozici na jejich osobní cestě k všestrannému pohybovému rozvoji a oporou na cestě k dosažení osobních cílů. Podporujeme pravidelnost, zásady zdravého životního stylu, podílíme se na všestranném rozvoji, objevujeme rezervy a talent pro fitness/sport nejen dospělých, ale i teenagerů i dětí.

Jsme tady pro vás…

jednotlivé sportovní zóny jsou rozděleny do 3 pater (kardio zóna, posilovna, sály pro skupinové lekce a zónou pro bojové sporty), kterým prochází centrální schodiště s prosklenou střechou tudíž jsou prostory nejen atypicky zajímavé, vzdušné, ale také s denním světlem
Veškeré sportovní vybavení značky Star Trac odpovídá nejmodernějším fitness trendům. Stroje pro nás vybírali specialisté a mezi prvními je také otestovali tváře společnosti Star Trac – WAYNE GORDON a JENNY PACEY

Vybavení posilovny
Cena
Personál/obsluha
Šatny/sprchy