x

Weisser Sport Centrum s.r.o.

0%

Adresa: Hrnčířská 573, 602 00 Brno-Královo Pole-Ponava

Telefon: 541 242 769

Otevírací doba:
sobota 8–12
neděle 16–20
pondělí 7–21
úterý 6:15–21
středa 7–21
čtvrtek 6:15–21
pátek 7–20

Jsme Weisser Sport Centrum v Brně a pomůžeme Ti cítit se skvěle a v kondici díky skupinovým lekcím, cvičení v posilovně nebo tréninku s osobním trenérem.
POMÁHÁME LIDEM
CÍTIT SE DOBŘE

V naší posilovně najdeš klasickou silovou zónu, aerobní zónu a část pro funkční trénink – funkční zónu.

Co v naší posilovně nabízíme:
posilovací stroje značky Grünsport,
sadu jednoručních činek 1–12 kg,
pogumované jednoruční činky 14–36 kg (Escape),
v aerobní zóně 2× běžecký pás a eliptický trenažér (vše Technogym), 2× veslovací trenažér Concept II, 2× kolo Grünsport, 1× trenažér pro klasické lyžování SkiErg,
v zóně funkčního tréninku širokou nabídku náčiní pro funkční trénink,
velký zájem je kvůli vysoké efektivitě o nabídku osobních trenérů,
v posilovně nabízíme v neděli večer kurz Nedělní kruháč pod vedením zkušeného instruktora.
Ještě jsi v posilovně nebyl?
Pokud jdeš do posilovny poprvé, doporučujeme kontaktovat naši osobní trenérku Mgr. Gabču Chytilovou a domluvit se na zaučení. Tato služba je placená, ale bohatě se Ti to vrátí na získaných znalostech a vědomostech.

Dlouhodobě se zaměřujeme na kvalitní skupinové lekce, které u nás najdete ve dvou sálech.

V multifunkčním sále máme v nabídce TRX, Pump Fx, Fitbox, Funkční trénink, Tabata, Bodystyling, ale i lekce pomalejšího stylu zaměřené více zdravotně a rehabilitačně – Pilates, Powerjoga, SM systém.

Ve studiu H.E.A.T. najdete lekce zaměřené hlavně na zlepšení kondice – různé lekce H.E.A.T. Programu včetně kombinace s posilováním nebo H.E.A.T. Spoteee.

Nabízíme posilovnu obsahující 3 části – aerobní zónu, zónu pro silová cvičení a pěknou funkční zónu. Velmi oblíbený je kurz Kruhový trénink v posilovně.

Jedině u nás v Brně najdete cvičení Gravity na strojích GTS. Pro všechny, kteří preferují osobní přístup, nabízíme služby osobního trenéra a výživového poradce. Složení těla si můžete změřit na přístroji InBody 170.

Ke zlepšení práce na recepci a hlavně k usnadnění rezervací využíváme již dlouho Clubspire – rezervační systém a software spravující veškeré aktivity u nás. Díky tomuto systému se můžete kdykoliv podívat, kolik vám ještě zbývá na účtu, rezervovat se na lekci i jako náhradník nebo se třeba podívat, jak jsou lekce obsazené.

Vybavení posilovny
Cena
Personál/obsluha
Šatny/sprchy