x

Sportcentrum Malenovice

0%

Adresa: Masarykova 1013, Malenovice, 763 02 Zlín

Telefon: 702 175 951

Otevírací doba:
sobota 6:30–22
neděle 6:30–22
pondělí 6:30–22
úterý 6:30–22
středa 6:30–22
čtvrtek 6:30–22
pátek 6:30–22

O NÁS
Sportcentrum Malenovice nabízí všestranné možnosti pro sport, relaxaci a pohodu. Jsme moderní sportovně relaxační centrum, které nabízí nejen aktivní sportovní vyžití, ale také relaxaci či příjemné posezení v naší restauraci, více o restauraci zde.
Zákazníkům nabízíme jak jednotlivé vstupy, tak permanentky časové nebo na určitý počet vstupů. U nás lze uplatnit také benefitní poukázky zaměstnavatele. Umožňujeme registraci zákazníka a vklad na deposit. Dle výše vkladu pak náleží sleva na služby dle aktuálního ceníku, a to včetně naší restaurace. Nejsme členský klub, u nás nehradíte poplatek za členství.Jsme připraveni věnovat se každému z Vás. Pro firmy a kolektivy nabízíme služby nastavené přímo na míru dle požadavků.
Využijte služby moderního sportovního centra. Těšíme se na Vás.

Formy úhrady za služby a zboží
hotovost, platební karta, deposit (při platbě depositem náleží sleva dle výše vkladu)

Ceník

Výše vkladu na deposit a aktuální sleva
Minimální vklad na deposit činí 300 Kč. Systém kontroluje deposit pro případný storno poplatek, bez vloženého depositu tak není možné činit rezervace, nejedná-li se o rezervaci vstupu zakoupeného v rámci permanentky. Podmínky platí i pro držitele karet Multisport a ActivePass.
Slevy se nevztahují na permanentky, pronájem wellness, diagnostické měření, osobní trénink, půjčovné a speciální skupinové lekce, které se v rozvrhu pravidelně neopakují.

Deposit je platný 12 kalendářních měsíců od posledního uskutečněného vkladu. Po uplynutí této lhůty nevyčerpaný deposit expiruje (propadne). Deposit nelze hradit benefitními programy (papírová nebo elektronická forma, např. Flexi Pass).

Pro platby formou benefitu zaměstnavatele nabízíme permanentku na 10 vstupů na aktivity: fitness, CrossGym, wellness a sálové aktivity se slevou 5 % ze základního vstupného. Platnost permanentky je 6 měsíců od data zakoupení. Ke každé permanentce přidáváme jako bonus jedno měření na InBody 230.
Formou benefitů lze zakoupit také permanentky časové (měsíční, půlroční a roční) nebo permanentku do solária.

Vybavení posilovny
Cena
Personál/obsluha
Šatny/sprchy