x

Power Fitness

0%

Adresa: Pekařská 25, 602 00 Brno-střed
Telefon: 774 488 730
Otevírací doba:
sobota Zavřeno
neděle 15–19
pondělí 7–12, 14–20
úterý 7–12, 14–20
středa 7–12, 14–20
čtvrtek 7–12, 14–20
pátek 7–12, 14–18

POWER FITNESS STUDIO V CENTRU BRNA

…na začátku byla radost z pohybu a nadšení ke sportu. V roce 2009 po objevení fitness novinky „vibračního stroje Power Plate“ a založení fitness studia se nám práce stala zábavou. Od té doby se snažíme vytvořit skvělé místo, kde si každý člověk zacvičí v přátelském prostředí. Ke každému z našich klientů přistupujeme individuálně, aby se cítil spokojený a věděl, že je po celou dobu v dobrých rukou profesionálního osobního trenéra se zkušenostmi v oboru fitness a zdravé výživy. To se nám daří a proto se těšíme ze splněného cíle našich klientů.

Každá lekce je vždy pod vedením osobního trenéra a je již v ceně jednorázového vstupu nebo permanentky. Neumožňujeme našim klientům, aby si na Power Plate cvičili sami, jelikož by jejich trénink nebyl efektivní a mohlo by dojít ke zranění.

Klientům našeho fitness nabízíme zdarma kardio zónu a vodu. Lekce na Power Plate probíhají celý den dle otevírací doby studia. Lekce začínají vždy v půl nebo celou hodinu (např. 7:00, 7:30, 8:00, atd.). Objednávat lze i na poslední chvíli.

Co u nás můžete vyzkoušet?

> POWER PLATE, VACUSHAPE, BODY WRAPS SLIM

> NOVÉ SKUPINOVÉ LEKCE pro 8 – 10 lidí jako je TRX, TABATA, KRUHOVÝ TRÉNINK, FYZIO POWER

> Individuální tréninky, výživové poradenství a skvělé doplňky stravy na podporu hubnutí, detoxikace, tvorbu svalové hmoty.

„Je úžasný pocit sounáležitosti a kamarádství, které jsme nikdy nepocítili v jiné posilovně nebo fitness zařízení. To v kombinaci s tvrdým cvičením a tělem promáčeným potem, je to, co činí toto místo návykové“ Radim a Petra K.

Naše práce nás baví díky Vám
Zuzka Vašíčková a Verča Hráčková

Vybavení posilovny
Cena
Personál/obsluha
Šatny/sprchy