x

Optimal training Zlín

0%

Adresa: Březnická 5567, 760 01 Zlín
Telefon: 739 721 064

Spousta lidí tráví v posilovně příliš mnoho času s nepatrným posunem. Důvodem je nedostatečná variabilita tréninku. To následně ovlivňuje nejen motivaci, ale i efektivitu samotného cvičení. OPTIMAL TRAINING je metoda, která kombinuje kondiční a silový trénink takovým způsobem, aby tréninky vyhovovaly vašim časovým možnostem, a přesto vám přinesly požadované výsledky.

Jmenuju se Iveta Trčková a jsem certifikovaný osobní trenér. Ráda dělám ze složitých věcí jednoduché, proto jsem vytvořila metodu OPTIMAL TRAINING. Uleví od bolesti, za kterou stojí léta špatných pohybových návyků, a pomůže vám pohybovat se efektivněji. S tímto cílem kombinuji funkční HIIT se zaměřením na stabilizaci středu těla s tradičními silovými prvky.

Trpíte bolestmi zad nebo cítíte bolest při zvedání zátěže? Možným řešením je funkční změna vašich pohybových vzorů, zlepšení síly a mobility. Na základě funkční diagnostiky vašeho pohybového aparátu najdeme efektivní pohybový vzor a svalovou koordinaci tak, abychom zlepšili techniku a s tím i váš výkon v silovém tréninku. Cílem je vytvořit individuální tréninkový program co nejvíce přizpůsobený vašim potřebám.

Vybavení posilovny
Cena
Personál/obsluha
Šatny/sprchy