x

Monika Surmajová – fitness trenér a výživový poradce

0%

Adresa: Halasova 898, Rochlice, 460 06 Liberec
Telefon: 731 223 016

Jmenuji se Monika Surmajová a působím jako osobní trenér a výživový poradce v Liberci. Momentálně trénuji v libereckém fitness centru Infitness a výživové poradenství poskytuji v pohodlném prostředí poradny u sebe doma.

Aktivnímu sportování se věnuji od roku 2013. Začala jsem jako nadšenec a později instruktor hot jógy, zkusila jsem street workout s bandou podobně založených lidí, otestovala i skupinové lekce TRX, až jsem se po dvou letech, díky dárku v podobě předplacených lekcí s trenérkou, dostala k činkám.

Zkušenost s posilováním mi otevřela cestu, o které jsem dříve ani nesnila. Jasně se mi totiž začínaly ukazovat obrysy mého budoucího zaměření. Činky a výživa se staly hlavní náplní mého volného času. Hltala jsem fitness obor přes knížky, videa, články a rozhovory s lidmi, kteří pro mě byli inspirací.

Když se mě po roce a půl zkušeností s fitness kamarád zeptal, proč se tomu nevěnuji profesně, když mě to tak moc baví, uvědomila jsem si, že jsem vždy toužila po povolání, která bude zároveň i mým koníčkem.

Proto jsem se rozhodla absolvovat kurz fitness trenéra v prestižní trenérské škole Olympia, o rok později dovršila vzdělání u Asociace výživových poradců formou kurzů výživového poradenství a sportovní výživy, abych mohla v listopadu roku 2016 poprvé vzít pod křídla první klienty a dovést je do cíle, po kterém toužili.

Pomáhat lidem změnit jejich tělo a životní styl, cítit se lépe a sebevědoměji je to, co mě nejvíce naplňuje a čemu se chci v životě věnovat. Štěstí, které vyzařuje ze spokojeného klienta, je tou nejlepší odměnou za mou práci.

Abych mohla být pravým odborníkem v tom, čemu se věnuji, specializuji se výhradně na ženy, které touží zhubnout a zformovat postavu, ať už po dětech, nebo vlivem sedavého způsobu života. Do cvičení zapojuji nejen na posilovací stroje a činky, ale i cviky s vlastní vahou těla či na závěsný systém TRX.

Na základě dlouholetých zkušeností s trénováním klientek jsem přesvědčená, že vhodně sestavený trénink s efektivní intenzitou má nejlepší účinek na spalování tuků.

Nyní jsou to 3 roky od mé první spolupráce s klientem. Pomohla jsem od té doby desítkám lidí splnit si svůj cíl, odstranit to, co je na svém těle a životním stylu trápí, a u drtivé většiny z nich se nám to společně podařilo už do půl roku.

Věřím, že pokud člověk něco doopravdy chce a vydá se tím správným směrem, dosáhne všeho, po čem touží. Jsem toho svědkem každodenně při práci se svými klienty.

Chcete se také dostat do formy a navést nejkratší cestou ke svému cíli? Napiště mi a máte konzultaci zdarma.

Vybavení posilovny
Cena
Personál/obsluha
Šatny/sprchy