x

MišMaš Fitness Brno

0%

Adresa: Gajdošova 4392/7, 615 00 Brno-Židenice
Telefon: 778 424 627
Otevírací doba:
sobota 9–21
neděle 9–21
pondělí 6–22
úterý 6–22
středa 6–22
čtvrtek 6–22
pátek 6–22

Vítá Vás naše nově pojaté MIŠ MAŠ FITNESS CENTRUM

Máme pro vás k dispozici skvěle vybavené fitness centrum s kardio zónou, dva sály na aerobní i jiné hromadné sportovní aktivity, solárium, a připravujeme i další služby, kterými bychom vám chtěli co možná nejvíce zpříjemnit pobyt a pokrýt širokou škálu vašich požadavků a potřeby.
Celé fitness centrum je plně klimatizované a rozkládá se na ploše téměř 1000 m2.

Celé fitness centrum je plně klimatizované a rozkládá se na ploše téměř 1000 m2. Máme pro vás k dispozici skvěle vybavené fitness s kardio zónou, dva sály na aerobní i jiné hromadné sportovní aktivity. Dále připravujeme i další služby, kterými bychom vám chtěli co možná nejvíce zpříjemnit pobyt a pokrýt širokou škálu vašich požadavků a potřeb.

Zakládáme si na velmi vstřícném přístupu ke klientům, příjemné atmosféře a celkovém dojmu, který si odnesou s sebou domů. Vnímáme, že návštěvníci si k nám chodí hlavně aktivně odpočinout a pocit, který si u nás navodí se odráží ve vnímání celého fitness centra i ve výsledcích jeho snažení. Hostů si opravdu vážíme.

Jsme připraveni přivítat a uspokojit potřeby „víkendových“, kondičních sportovců, kteří si chtějí udržovat vitalitu a cvičení vnímají jako doplňkovou záležitost k všednímu životu či jiným aktivitám, tak pro „maniaky“, kteří touží bourat hranice lidských možností, jsou nekompromisní, při tréninku navzpírají tuny železa a krvavým pohledem při tom rentgenují okolí, zda se s nimi hodlá někdo poměřit.

Zkrátka je tu místo pro všechny bez rozdílu pohlaví, společenského postavení, věku, hmotnosti a kondice. Uvítáme s úsměvem každého, kdo se rozhodne se k nám připojit a rozšířit naše řady.

Vybavení posilovny
Cena
Personál/obsluha
Šatny/sprchy