x

Ladie´s GYM

0%

Adresa: Palackého tř. 516, 612 00 Brno-Královo Pole

Telefon: 777 758 686

Otevírací doba:
sobota 8–21
neděle 8–21
pondělí 7–21
úterý 7–21
středa 7–21
čtvrtek 7–21
pátek 7–21

Vítejte na stránkách Ladies Gym – největší fitness pro ženy v Brně
Cítíte se unavené z práce, stresu a nekonečných povinností? Chybí vám dostatek sebedůvěry?

Bolí vás záda, chybí Vám energie a potřebujete se odreagovat?

Tak právě Vám je určeno naše moderní fitness pouze pro ženy. S námi budete hubnout, formovat postavu, posilovat svalstvo a díky záplavě endorfinu se budete cítit lépe také po psychické stránce.

Naším cílem je poskytnout Vám přívětivé prostředí, kde si můžete nejen aktivně zasportovat, ale také příjemně relaxovat a odpočinout si. Vedle vysoce kvalitních služeb Vám nabízíme osobní přístup se zaměřením na cíl, který si společně nastavíme.

Najdete u nás přátelskou atmosféru, špičkové sportovní vybavení, které poskytuje bezpečí a komfort i pro toho nejnáročnějšího klienta.

V našem fitku najdete kromě klasických posilovacích strojů zaměřených na cílené cvičení a tvarování problémových partií, velkou aerobní zónu (běhací pásy, matrix schody, Cybex, těhotenské kolo), i to nejlepší, co současný trend aktivního a zdravého životního stylu nabízí – Bosu, Zumbu, Power jógu, Pilates, Pilates reformer, Piloxing, Zdravá záda-pevné bříško, Pevné bříško-hezké pozadí. Pro ty z Vás, které chtějí zažít spalující aerobní cvičení s vysokým energetickým výdejem tu máme H.E.A.T. program, Kruhový trénink, Tabatu a lekce TRX.

Jako součást nabídky služeb je diagnostika tělesného složení na stroji In Body 230, výživové poradenství, vypracování tréninkových plánů, osobní trénink a individuální přístup.

Pokud máte chuť dopřát si trochu odpočinku a příjemně se odreagovat, wellness zóna poskytuje privátní Hydromasážní vířivou vanu, infrasaunu, masáže a solária.

A to vše na jednom místě!
Těšíme se na Vaši návštěvu,

Váš tým Ladie´s Gym

Vybavení posilovny
Cena
Personál/obsluha
Šatny/sprchy