x

Fyzio Movement

0%

Adresa: Lešetín II 7147, 760 01 Zlín
Telefon: 604 713 683

Fyzio Movement tvoří specifický koncept. Nejsme klasické fitness, ani zdravotnické zařízení, ale na první místo stavíme kvalitu pohybu nad kvantitou.

Projekt je určený pro běžnou populaci, profesionální i rekreační sportovce, mládež i děti, ale také jedince se zdravotním omezením.

Zázemí tvoří multifunkční sál vybavený nejmodernějšími pomůckami, v němž se odehrávají skupinové lekce i osobní tréninky. Oddělenou část sálu tvoří fyzioterapeutická místnost pro manuální nápravu a diagnostiku našeho klienta.

Naším hlavním cílem je plnit klientova přání, navodit rodinnou a příjemnou atmosféru, v níž může klient s naší pomocí dosáhnout svých cílů. Hlavním úkolem, který si klademe, je učit správný pohyb, proto u nás nenajdete žádné klasické fitness stroje, na které bychom vás “posadili”. Pohyb je potřeba prožít a přivlastnit si jej. Jde nám především o dlouhodobou funkčnost.

Studio Fyzio Movement je speciální projekt určený aktivní populaci, populaci se zdravotním omezením, aktivním sportovcům, ale také mládeži a dětem. Principem je správně prováděný pohyb bez bolesti tak, aby Vám Vaše tělo sloužilo dle Vašich přání a požadavků po dlouhou dobu. Z naší nabídky si můžete vybírat jak ve formě osobních tréninků, speciálních fyziotréninků či terapie, tak i ze skupinových lekcí. Klademe vždy důraz na kvalitu cvičení, proto jsou skupinové lekce omezeny daným počtem dle našeho rezervačního systému. Pro rezervaci na individuální lekce a konzultace prosím kontaktujte přímo nás na našich telefonních číslech. Pro registraci na skupinovou lekci využijte rezervační systém.

Lekce

TRX&BOSU condition

Kondičně posilovací lekce kombinující cvičení na labilní pomůcce BOSU a závěsném systému TRX. Na lekci jsou využívány tyto pomůcky izolovaně i v různých kombinacích. Cílem tohoto cvičení je udržení kondice, zpevnění a zformovaní postavy. Vhodná je také pro redukci váhy.

Lektor: Bc. Kateřina Antošová, Tereza Topičová

TRX condition

Kondiční trénink na TRX zaměřený na celotělový rozvoj za principu zdravého zapojení pohybových řetězců. Lekce je v cardio tempu a trénink je komplexní na všechny svalové partie. Využijete zde maximálně váhu vlastního těla a tím docílíte k maximálnímu vnímání těla jako záteže, a naopak její využití ve svůj prospěch.

Lektor: Bc. Kateřina Antošová, Tereza Topičová

PUMP condition

Kondičně-posilovací lekce s využitím pomůcky PUMP založená na principu silové vytrvalosti. Činka PUMP je ve více váhových provedeních, a tak si každý může nastavit optimální zatížení dle svých možností. Lekce je zaměřená na zpevnění celého těla a tvarování postavy.

Lektor: Bc. Kateřina Antošová, Tereza Topičová, Mgr. Hana Hlobilová

Condition

Kondiční lekce vedená formou kruhové tréninku využívající intermitentní zátěže pro nastartování celého organismu. Využívají se celotělové cviky s využitím vlastní váhy těla i širokého spektra pomůcek. Jedná se o cardio cvičení, které zatěžuje přiměřenou mírou kardiovaskulární systém a nabudí Vás energií.

Lektor: Bc. Kateřina Antošová, Judita Knotková, Tereza Topičová

INTERVAL training

Kondiční lekce zaměřená na rozvoj kardiovaskulárního aparátu využívající známé metody intervalového tréninku. Procvičíte efektivně všechny svalové skupiny ve spalovacím tempu. Lekce využívá jako doplněk nejrůznější pomůcky jako jsou např.TRX, BOSU, Expandery, VIPR a další.

Lektor: Judita Knotková

Vybavení posilovny
Cena
Personál/obsluha
Šatny/sprchy