x

Fitness Victory Nusle

0%

Adresa: Křesomyslova 384/17,, 140 00 Praha 4-Nusle
Telefon: 775 693 574
Otevírací doba:
úterý 6:30–22
středa 6:30–22
čtvrtek 6:30–22
pátek 6:30–22
sobota 8–21
neděle 8–21
pondělí 6:30–22

– Jsme fitness pro všechny, co chtějí mít cvičení rádi
– Ke všem našim klientům přistupujeme stejně, každý je pro nás velmi důležitý
– Nikoho nediskriminujeme a s radostí i profesionalitou uvítáme v našem fitness každého – od úplných začátečníků až po profi sportovce či osoby se zdravotním omezením, děti i seniory
– Neustále se vzděláváme a sledujeme veškeré novinky v oblasti fitness, aby naše služby byly těmi nejmodernějšími a nejlepšími v dané době
– Kromě kvalitních služeb nabízíme klientům také skvělé zázemí vybavené těmi nejmodernějšími stroji (TechnoGym, LifeFitness a Panatta)

Naše vlajkové Fitness Victory v Nuslích disponuje prostorem o rozloze téměř 600 m2, který je vybaven nejvyšší sérií posilovacích strojů značky Panatta a rozsáhlou kardio zónou se stroji značky SportsArt. Oba výrobci zaručují tu nejvyšší efektivitu a bezpečnost tréninku díky tradici a neustálé inovaci v oblasti fitness a ergonomie.

Díky jedinečné kombinaci kardio zóny a kladkových strojů se specialitami z řady určené silovým sportovcům si ve Fitness Victory přijde na své skutečně každý.

Náš moderně vybavený funkční sál pro skupinové lekce slouží nejen na kruhové a zdravotní tréninky, ale je využíván i pro tréninky dětského Juda nebo školení a vzdělávání trenérů i instruktorů. Přijďte Fitness Victory vyzkoušet na vlastní kůži, ať už je Váš cíl jakýkoliv. U nás se připravíte do plavek, na maraton i na život.

Bezproblémové parkování je přímo před fitness.

Vybavení posilovny
Cena
Personál/obsluha
Šatny/sprchy