x

Fitness Ronnie.cz Vršovická

0%

Adresa: Vršovická 931, 101 00 Praha 10-Vršovice
Telefon: 777 004 092
Otevírací doba:
úterý 7:30–22
středa 7:30–22
čtvrtek 7:30–22
pátek 7:30–22
sobota 10–20
neděle 10–20
pondělí 7:30–22

Fitness Ronnie.cz Vršovická je posilovnou s historií od roku 1994 (tenkrát byla známá ještě jako Fitness Vršovice, od roku 2005 jako Fitness Aminostar a poté jako Fitness Ronnie.cz). Je rozdělena do tří částí, z nichž dvě jsou vyhrazeny více než 40 posilovacím strojům a volným vahám. Váhové rozpětí nakládacích kotoučů činí 1,25 kg až 25 kg, rozpětí jednoručních činek se pohybuje v rozmezí od 1 kg do 70 kg. Dále zde najdete plně vybavenou aerobní zónu, kde můžete využít až 13 aerobních strojů. Fitness je samozřejmě vybaveno pánskými a dámskými šatnami včetně sprch, s dostatečným množstvím skříněk. Vše si můžete detailně prozkoumat v naší 3D prohlídce.

Doplňkový prodej
Hned po vstupu do fitness centra Vás kromě příjemné obsluhy přivítá nadstandardní nabídka doplňkového prodeje na baru. Rozsáhlý výběr doplňků sportovní výživy od mnoha předních českých i zahraničních výrobců, míchané sacharidové, proteinové, iontové, chlazené karnitinové a energetické nápoje, dále pak energetické a proteinové tyčinky, sortiment opasků, rukavic, háků, trhaček – to vše spolu s nízkými cenami! V případě absence Vámi vybraného zboží možno telefonicky nebo osobně objednat veškerý sortiment z našeho internetového obchodu do druhého dne.

Další informace
Naše fitness centrum není zdaleka určeno pouze mužům, na své si zde přijdou i ženy. Především díky plně vybavené aerobní zóně a strojům určeným právě pro ně, dále i dalším vybavením v podobě gymnastického míče, medicinbalů a podložek pro strečink.

Samozřejmostí u nás je také možnost zapůjčení různého vybavení např. opasků, háků, trhaček, řetězu, ručníků apod. Fitness se vyznačuje také svou příjemnou a přátelskou atmosférou. Prostory jsou plně klimatizovány a pohodu zde ještě zpestřují skvělá hudba a LCD televizory. Ve všední dny zde bývá vyšší návštěvnost mezi 17. a 20. hodinou, ale není to pravidlem.

Platí zákaz používání magnézia a vstupu se psy.

Vybavení posilovny
Cena
Personál/obsluha
Šatny/sprchy