x

Fitness Progym

0%

Adresa: 686/, Kounicova 22/77b, 602 00 Brno-střed-Veveří

Telefon: 541 248 510

Otevírací doba:

Pondělí 10:00 – 21:00
Úterý 10:00 – 21:00
Středa 10:00 – 21:00
Čtvrtek 10:00 – 21:00
Pátek 10:00 – 20:00
Sobota zavřeno
Neděle 16:00 – 20:00

Naše posilka se nachází v areálu TJ Sokol Brno I, na Kounicové ulici. Provozovatelem posilovny je dlouholetý reprezentační trenér sportovní gymnastiky Mgr. Stanislav Vyzina. Jedná se o rodinnou posilovnu s přátelským pracovním kolektivem a přívětivými návštěvníky.
Pro vstup do posilovny je možné využít jednorázové vstupné nebo si zakoupit kreditovou vstupenku, viz ceník produktů a služeb.
Při příchodu do posilovny můžete požádat obsluhu o informace, rady či o provedení posilovnou. Pokud si nebudete něčím jisti nebo budete potřebovat nějaké informace, neobávejte se obsluhy zeptat!
Pokud máte nějaké cennosti (mobil, peněženka atd.) můžete si je nechat u obsluhy na fitbaru a nemusíte mít obavy o jejich zcizení.
Pokud nevíte, jak by měl váš trénink vypadat, můžete inspiraci najít na těchto stránkách v sekci tréninkové programy.

Návštěvníkům našeho fitness centra jsou k dispozici publikace týkající se silového tréninku, strečinku a kompenzačních cvičení, ale také časopisy týkající se kulturistiky (např. Muscle Fitness) či posilovacích cviků (zásobníky cviků).
Bezplatně je možné zapůjčit bederní pás, fén. Za polatek je možné půjčit si ručník. V rámci fitbaru posilovny je možnost zakoupit některé z doplňků stravy, sacharidové a proteinové nápoje, iontové nápoje či jiné nápoje dle denní nabídky, müsli tyčinky a další zboží.

Naše posilka je zárukou toho, že strávíte svůj volný čas v příjemném prostředí, mezi pohodovými lidmi a navíc za výborné ceny.

Vybavení posilovny
Cena
Personál/obsluha
Šatny/sprchy