x

Fitness Hala

0%

Adresa: U Zimního stadionu 4286, 760 01 Zlín

Telefon: 577 217 068

Otevírací doba:
sobota 9–20
neděle 9–20
pondělí 7–22
úterý 7–22
středa 7–22
čtvrtek 7–22
pátek 7–22

Vážení klienti,

v dnešní uspěchané době plné soutěžení, stresů a maximálních pracovních výkonů bychom vám chtěli nabídnout nový styl cvičení, filozofie a relaxu v příjemném prostředí, kde již od 7 ráno voní výborná káva a usměvavý personál Vás nastartuje do celého dne pozitivní energií.

Můžete si vybrat od Fitcentra na Sportovní Hale EURONICS, kde poměr ČAS/VÝKON/CENA umožňuje optimálně dosáhnout vašich cílů a formovat tělo dle vašich představ.

Setkáte se u nás s příjemnými lidmi, pro které jsou naše fitcentra téměř druhým domovem. Ti, kteří mají rádi večerní cvičení mají možnost si zacvičit do 22.00.

Pokud máte chuť si u nás posedět, je k dispozici i venkovní terasa s veřejným wifi, kde si můžete vychutnat kávu, čaj nebo něco z nabídky našeho baru.

OBČERSTVENÍ ZDARMA
Klientům je k dispozici chlazená voda s citronem, iontový nápoj dle nabídky obsluhy a pro zapomětlivé ručník na cvičení 🙂

TRENÉŘI K DISPOZICI

Na základě telefonické domluvy je možné předvést vstupní trénink zdarma, jen za vstupné do fitcentra nebo využít placených služeb našich trenérů a výživových poradců (s dotazy volejte Radkovi na 608 817 585)

Vybavení posilovny
Cena
Personál/obsluha
Šatny/sprchy