x

Fitness EMS

0%

Adresa: Olomoucká 256/6, 618 00 Brno-Černovice

Telefon: 775 321 390

Otevírací doba:
sobota Zavřeno
neděle 7–14
pondělí 7–21
úterý 7–21
středa 7–21
čtvrtek 7–21
pátek 7–21

Metoda EMS je unikátní kombinací tradičního tréninku s osobním trenérem a nejmodernější technologií 21. století, elektrickou stimulací svalů (Electric Mass Stimulation). Technologie EMS je naprostou revolucí v oblasti fitness. Má nespočet pozitivních účinků. Zatímco u tradičního cvičení je to centrální nervová soustava, která prostřednictvím elektrických impulsů dává signál svalům, aby se stáhly a způsobily pohyb, EMS technologie aktivuje kontrakci svalů prostřednictvím elektrických impulsů z vnějšku. Právě díky kombinaci klasického tréninku a elektrických impulzů je možno ideálně posílit různé svalové skupiny, což přináší viditelný efekt za daleko kratší dobu. Cvičení pomocí EMS je hojně využíváno při léčbě poruch pohybového aparátu (zejména problémů zad), kdy přináší velmi vysokou účinnost rekonvalescence.

Účinky EMS tréninku:
Posílení svalů
Tvarování postavy
Snížení tělesného tuku
Vyrovnání svalových disbalancí
Zmírnění projevů celulitidy
Zmířnění bolesti zad a také jejich prevence
Zlepšení nálady, má antistresový účinek
Zlepšení kondice

Oč jde? Přeci o EMS!
Metoda EMS (elektrostimulace) využívá nízké napětí 50 Hz, neboť právě tohle napětí má nejlepší motorický efekt na posílení hloubkového svalstva.

Vše je v ceně.
Individuální trénink probíhá za dozoru zkušeného osobního trenéra. Před tréninkem obdržíte iontový nápoj a také Vám zapůjčíme speciální tréninkové oblečení. Po tréninku Vás čeká proteinový nápoj na doplnění živin a rychlou regeneraci svalů. Jak jednoduché!

Trénink pouze 20 minut! Opravdu.
Revoluční trénink pomocí metody EMS je velmi účinný a intenzivní, svaly jsou posilovány hloubkově a díky tomu stačí pouze 20 minut 2x týdně a budete fit.

Vybavení posilovny
Cena
Personál/obsluha
Šatny/sprchy