x

Fitness club Sportlife

0%

Adresa: Jana Zajíce 982, 530 12 Pardubice III
Telefon: 731 921 481
Otevírací doba:
úterý 8:30–21:30
středa 8:30–21:30
čtvrtek 8:30–21:30
pátek 8:30–21:30
sobota 8:30–21:30
neděle 8:30–21:30
pondělí 8:30–21:30

V modernizovaných prostorech ve středu sídliště Dubina jsou vám k dispozici tři plně vybavené cvičební sály, ve kterých si pod vedením profesionálních trenérek dáte pořádně do těla. Připraveny máme lekce aerobiku, BOSU, H.E.A.T., TRX, SPINNING®, power jógy i zumby. Máme co nabídnout také vašim partnerům, proto neváhejte a přijďte k nám společně.

Dostupnost MHD.
Dostatek parkovacích míst.
Stojany na kola pro cyklisty.
Bezbariérový přístup.
Hlídaný dětský koutek.
Jednorázové vstupné již od 80 Kč. U nás můžete platit zaměstnaneckými benefity a studentům nabízíme slevy. Rezervujte si hodinu fitness na 731 921 481.

Cenově dostupné cvičení pro muže i ženy
Nenutíme vás kupovat si permanentku při první návštěvě. Absolvovat lekce fitness můžete zcela bez závazků již od 80 kč/h. Přesvědčte se sami, že začít aktivně sportovat je snadné a prohlédněte si ceník fitness služeb. U nás můžete platit také poukázy SODEXO a akceptujeme karty Benefit Plus

Do Sportlife Pardubice nemusíte chodit s kreditní kartou ani finanční hotovostí. Se zakoupením permanentky získáte přeplacený účet, ze kterého postupně strháváme lekce fitness i zakoupené jídlo nebo pití. Pro představu, náš účet funguje úplně stejně jako Pardubická karta na MHD. Výše částky pro dobití není nijak omezena.

Co potřebujete pro cvičení ve Sportlife Pardubice?
Oblečení, které dobře saje a odvádí pot
Sportovní obuv s pevnou podrážkou
Ručník (možno u nás zakoupit)
Dostatek tekutin (možno u nás zakoupit)
Fitness centrum Sportlife Pardubice je tu pro každého, kdo si potřebuje vybít energii a zůstat fit. Ať již jste vytížený manažer nebo náročný sportovec, u nás si zformujete postavu a zvýšíte svoji fyzickou výdrž.

Po náročném výdeji energie zasloužený odpočinek. Dopřejte si chvilku oddychu po fyzickém výkonu. V kavárně, která je součástí fitness clubu, relaxujte nad šálkem pravé italské kávy PIAZZA nebo sklenkou vína a seznamte se osobně se svojí trenérkou. Sportlife Pardubice = jediné místo v Pardubicích, kam se budete rádi vracet nejen za sportem, ale také za přáteli a pohodovou atmosférou!

Služby fitness clubu poskytují také výživové poradenství, kde Vám poradíme, jak efektivně zhubnout a cítit se fit. Pokud se rozhodnete cvičit v našem fitness clubu, vrátíme vám 50 % ze vstupní výživové konzultace. Specializujeme se také na prodej zdravých potravin, výživových doplňků Nutrend, nabízíme profesionální sportttestery Polar a u nás pořídíte také šátky i čelenky Infit, potítka a bandáže na Fit Box .

Vybavení posilovny
Cena
Personál/obsluha
Šatny/sprchy