x

Fitness Club Řepy

0%

Adresa: Makovského 1177, 163 00 Praha 17-Řepy
Telefon: 724 140 950
Otevírací doba:
úterý 7–22
středa 6:30–22
čtvrtek 7–22
pátek 6:30–21:30
sobota 8:30–20
neděle 8:30–21
pondělí 8:30–21

Vážení přátelé,

zveme vás k návštěvě našeho Fitness clubu. Nabízíme posilovnu vybavenou posilovacími stroji značky Grün Sport.

Můžete využít různé formy aerobního cvičení, indoor cycling, saunu, solárium, stolní tenis nebo si zarezervovat sál (100 m²) pro své nekomerční aktivity.

Poskytujeme trenérské služby (jídelníčky, tréninkové plány), dále prodej doplňků výživy a občerstvení. Nabízíme možnost parkování na přilehlém parkovišti.

Všechny rezervace na naše poskytované služby můžete provádět z pohodlí domova přes on-line rezervační systém a mít neustálý přehled o svých rezervacích.

Můžete u nás platit kartou MultiSport od MultiSport Benefit, s. r. o. Přijímáme také poukázky Relax pass, Flexi pass, Fokus pass, Dárkový pass a Bonus pass od Sodexo Pass Česká republika, a. s. Jinak je ve fitcentru možné platit pouze v hotovosti. Platby za členství lze hradit bankovním převodem.

Rádi vám pomůžeme, neváhejte přijít či zavolat! Těšíme se na vás. Bezplatné Wi-Fi připojení k internetu k dispozici!

Navštivte naše fitcentrum nebo zavolejte na 724 140 950 (rezervace skupinových hodin, informace), rádi zodpovíme vaše dotazy.

Na podzim 2019 jsme pro vás přichystali nový koncept vycházející z myšlenky udělat služby Fitness clubu Řepy zajímavější a dostupnější pro všechny – bez věkových hranic. Poskytujeme sportovní vyžití jak dětem a dorostu, tak starším spoluobčanům našich krásných Řep.

Přijďte si vyzkoušet skupinové lekce, zařádit si do posilovny nebo se vypotit do klasické finské sauny. V rámci Family Gym pro vás každý měsíc připravujeme novou akci nebo událost pro společné zážitky vaší rodiny ve zdravém stylu:

skupinové lekce pro děti, dospělé i seniory
měsíční slevy na produkty fitness clubu pro zvolenou cílovou skupinu
skupinové semináře zaměřené na trendy v oblasti fitness
speciální cenové nabídky pro studenty, děti a seniory

Vybavení posilovny
Cena
Personál/obsluha
Šatny/sprchy