x

Fitness Centrum Switching

0%

Adresa: 28. října 2556/124, 709 24 Moravská Ostrava a Přívoz
Telefon: 774 453 312
Otevírací doba:
úterý 7–20
středa 7–20
čtvrtek 7–20
pátek 7–20
sobota 7–15
neděle 13–20
pondělí 7–20

Naše fitness centrum, jako jediné v Ostravě, provozuje nový funkční trénink SWITCHING, který se stal revolucí v oblasti fitness. Cvičení SWITCHING začala provozovat od roku 2000 italská společnost TECA, která stála u zrodu tohoto nového způsobu cvičení v posilovnách.

Cvičení SWITCHING byl navržen po letech studia držení těla a fyziologie pohybu. V oblasti fitness je SWITCHING založen na myšlence funkčního tréninku a je navržen tak, aby byla u cvičenců vylepšena rovnováha, držení těla, síla, odolnost a svalové napětí.
Posilování díky cvičení SWITCHING je ideální pro všechny věkové skupiny a je jedním z mála sportovních aktivit, které se dají použít pro osobní trénink.

Cvičení SWITCHING je možné provádět individuálně nebo ve skupině. Tento nový druh fitness posilování postačuje provozovat pouze 20/30 minut denně.

Trénink na Switchingu postupně zapojí všechny svaly vyváženým způsobem a cvičenec si může zvolit úroveň obtížnosti dle jeho potřeb.

Switching je více než jen další fitness aktivita, je to zcela nový způsob jak přemýšlet o fitness.

Posilování na SWITCHINGU máme doplněno o celou řadu příslušenství pro funkční trénink a kardio stroji. Cvičení Switching je ideální nejen pro lidi, kteří nikdy nevstoupili do posilovny, ale i pro ty, kteří se udržují fit buď sami, nebo pod vedením trenéra.

„Switching je fitness aktivita budoucnosti“

Cvičení Switching je jednoduchá a zábavná odpověď na stres moderního života.
Nová aktivita na deseti inovativních posilovacích strojích.
Posilování Switching kombinuje výhody sílového tréninku, aerobního cvičení a umožňuje širokou míru nastavení pro zlepšení svalového tonusu a pohybové koordinace.

Prohlédněte si fotogalerii našeho fitness centra provozující posilování Switching zde.

TECA – 25 let v pohybu

Italská společnost TECA, která vyvíjí a vyrábí stroje pro fitness kluby vynaložila veškerou energii, aby přivedla více lidí na celém světě ke sportu a fitness. Společnost TECA vyslechla požadavky a odpověď svých zákazníků a vyvinula řadu produktů a konceptů, které splňují jejich potřeby ve fitness na 100%. Ve všech jejich aktivitách vždy prokázala kreativitu a přesnost. A to nezůstalo bez povšimnutí.

Získala dva ISO certifikáty (9001 a 14001) a byla odměněna prestižním oceněním FIBO Innovation Award pro Switching v roce 2002 a pro Beauty v roce 2009.

Navíc byla dvakrát nominována, a to v roce 2004 a 2010 pro WormUp a CoreUp.

Vybavení posilovny
Cena
Personál/obsluha
Šatny/sprchy