x

FITMEXX

0%

Adresa: nám. Soukenné 613/3, 460 01 Liberec
Telefon: 774 703 802
Otevírací doba:
neděle 9–20
pondělí 7–22
úterý 7–22
středa 7–22
čtvrtek 7–22
pátek 7–22
sobota 9–20

Fitness centrum FITMEXX – nabízí bohatou nabídku cvičebních programů, kvalitní cvičební stroje,příznivé ceny, profesionálního instruktora a mnohé další!

Cvičit doma vás nebaví? Nedovedete se sami přinutit k nějaké činnosti? Potřebujete nad sebou pevnou ruku, která vás přiměje odlepit se od gauče a jít cvičit? Radi byste cvičili správně a efektivně? Pak využijte naše kurzy pod vedením školených instruktorů.

Náš tým tvoří profesionálové ve svém oboru, díky kterým podáte maximální výkon, aniž by bylo ohroženo vaše zdraví. Cvičení nebude něčím otravným, co je třeba odkládat. Naopak, zamilujete si to, bude vás to bavit a budete se na to těšit!

Naše fitness centrum se nachází v úplném centru Liberce v budově domu kultury a blízkosti OC Fórum s možností parkování zdarma. Naše posilovna se rozkládá na cca 400 m2 s 47 různými stanovišti složené z českých strojů nejvyšší třídy světové značky Grünsport na komplexní procvičení celého těla a rozvíjení svalových partií.

Samozřejmostí je kardio zóna složená z:

běhacích pásů,
stepperů,
fitness schodů,
spinningových kol,
crosstrainerů značek Grünsport a Life fitness.
Prostory fitness jsou plně klimatizovány. Veškerému zařízení dáváme potřebnou péči v podobě pravidelných servisů.

Dále disponujeme cvičebním sálem o ploše cca 60 m2 pro různá odvětví skupinových cvičení (zdravotní cvičení, trx, bosu, pilates, kettlebelly..) Dále můžete využít boxovací pytel

Vybavení posilovny
Cena
Personál/obsluha
Šatny/sprchy