x

Fitko Kameňák

0%

Adresa: Oblá 469, 634 00 Brno-Nový Lískovec
Telefon: 777 551 104
Otevírací doba:
sobota Zavřeno
neděle 16–21
pondělí 8:30–21
úterý 8:30–21
středa 8:30–21
čtvrtek 8:30–21
pátek 8:30–21

Spolek Fitko Kameňák byl založen v roce 2012 a jeho hlavním cílem je rozvoj a zpřístupnění zdravého stylu životního stylu napříč generacemi. Naše fitko je tady pro všechny kdo mají chuť se hýbat.Pokud chcete se cvičením začít zkuste jakoukoli sálovou lekci. Pokud chcete víc domluvte si u nás lekci s osobním trenérem.Snažíme se být tak trochu jiným centrem, kde panuje pohodová a přátelská atmosféra a vy se u nás můžete cítit jako doma.

Posilovna je vybavena stroji Sportmar ,stacionárními koly a běhacím pásem.Dále jsou tu jednoruční činky až do hmotnosti 60 kg.Máme však i vybavení pro funkční trénink-závěsné systémy,expandéry,bosu balance trainer i frikční systém (třecí) Flowin.

K dispozici jsou rovněž stepy,kettlebally různých hmotností,velké a malé míče a podložky.

Na baru vám půjčíme kotníkové zátěže , expandéry různých odporů až do nácvikového pro shyby (odpor 75 kg).

Cvičením u nás zároveň pomáháte.V několika neziskových projektech organizujeme cvičení pro široké spektrum klientů , kteří pro klasické Fitness centrum nejsou finančně zajímaví.

Za podpory ÚMČ Nový Lískovec organizujeme cvičení pro seniory.Naši klienti (věk je pro ně opravdu jen číslo) jsou pro nás neskutečnou inspirací.Nejstaršímu cvičenci je 88 let!!Závidíme vitalitu a odhodlání.

Dalším projektem je dlouhodobá spolupráce s Diagnostickým ústavem a jeho klienty(vesměs staršího školního věku).Tady ukazujeme klukům i holkám jak lze trávit volný čas smysluplně.Mnozí z nich mají za sebou i v mladém věku pohnuté zkušenosti.My však víme , že pohyb a cvičení „dopuje“ pozitivně.

Našimi nejmladšími klienty jsou předškoláci z místních Mateřských škol.Pro ně připravujeme zábavné cvičení i exkurze v centru.Chceme ,aby pohyb patřil do jejich životů stejně jako je součástí toho našeho.

Vybavení posilovny
Cena
Personál/obsluha
Šatny/sprchy