x

FIT PARK

0%

Adresa: 1. máje 3236, 703 00 Moravská Ostrava a Přívoz
Telefon: 604 555 363
Otevírací doba:
úterý 6–21
středa 6–21
čtvrtek 6–21
pátek 6–21
sobota 8–20
neděle 8–20
pondělí 6–21

Vítejte ve Fit Park, největším fitness centru ČR, kde na cvičební ploše 2 200 m2 najdete více než 160 strojů světových značek. Díky své rozloze nabízíme pestrou paletu služeb a možností sportovního vyžití pro klienty různých zájmů. FIT PARK je totiž zaměřen na širokou klientelu a své místo zde najdou, jak lidé kteří chtějí cvičit na klasických posilovacích strojích, tak ti kteří preferují kardio cvičení, a opravdu velký prostor zde naleznou i klienti, kteří se zaměřují na takzvané funkční a core cvičení. A protože máme opravdu nejširší vybavení a rozsáhlé prostory své místo si u nás našla také spousta profesionálních sportovců z oblasti fitness, hokeje, fotbalu, atletiky, golfu a dalších odvětví.
Jen naše kardiozóna čítá více než 60 strojů, takže nikdy nemusíte čekat, až se některý uvolní! Naleznete zde 20 běžeckých pásů, 24 spinnigových kol, desítky rotopedů, elipticalů, orbitreků a dalších strojů, které umožní cvičit i klientům se zdravotními omezeními. Řadu dalších speciálních kardio strojů, jako jsou veslovací trenažery, stroje imitující chůzi po schodech nebo trenažer pro nácvik šplhání na laně, v jiných finess centrech nenajdete.

Anebo vyzkoušejte náš aerobní combat sál, ve kterém probíhá řada skupinových lekcí jako je například body rock, kruhové tréninky pro muže i ženy, fitbox, jóga a další (rozvrh skupinových lekcí). Vyznavači spinningu a H.E.A.T. zde najdou samostatný spinningový a H.E.A.T. sál vybavený vzduchotechnikou a špičkovou audiotechniku.

 

Vybavení posilovny
Cena
Personál/obsluha
Šatny/sprchy