x

FINE fitness

0%

Adresa: Jindřišská 276, 530 02 Pardubice I-Zelené Předměstí

Telefon: +420 775 211 250

Otevírací doba:
úterý 7–21
středa 7–21
čtvrtek 7–21
pátek 7–21
sobota 9–13, 16–20
neděle 9–13, 16–20
pondělí 7–21

Fine Fitness Vám umožňuje budovat sílu a svalovou hmotu, vytrvalost a ohebnost. Přijďte si k nám vyzkoušet, jak se cvičí na skutečně kvalitních strojích. Odměnou Vám bude vyšší výkonnost, lepší fyzická odolnost, pevnější zdraví, atraktivní vzhled, obdiv okolí a vlastní dobrý pocit! Jsme pro Vás otevřeni sedm dní v týdnů za velmi příjemné ceny. Přijďte mezi nás. Těšíme se na setkání!

Nabízíme Vám možnost silového a kardio tréninku, aerobní sál pro skupinová cvičení a kvalifikované výživové poradenství. Fitness centrum jsme pro Vás vybavili stroji nejlepších světových značek.

Klimatizovaná posilovna s těmi nejlepšími stroji
Ochotný kvalifikovaný personál
Výživové poradenství na míru
Zdravý životní styl a aktivní odpočinek
Nová přátelství a zážitky
Sport je nezbytnou součástí zdravého životního stylu. Musí však být prováděn správně. Neztrácejte čas a zdraví s kompromisy! Kvalitu našich strojů ocení, jak začátečníci vedoucí je při jejich prvních krůčcích, tak profesionálové, kterým umožní dlouhodobý výkonnostní růst.

K dispozici je také náš kvalifikovaný personál v čele s Mr. UNIVERSE Mgr. Slavojem Bednářem. Slavoje, který je spolumajitelem a patronem Fine Fitness, zde můžete vidět prakticky denně v akci. To mu umožňuje starat se nejlépe o chod a rozvoj fitness centra a vylepšovat ho i podle Vašich představ.

Vybavení posilovny
Cena
Personál/obsluha
Šatny/sprchy