x

EDI Sport

0%

Adresa: tř. Tomáše Bati 1560, 760 01 Zlín
Telefon: 604 236 759

VÍTEJTE V EDI-SPORT ZLÍN
Naše motto: CVIČ DOKUD MŮŽEŠ!

Powerplate

Prvotřídní zařízení pro vibrační trénink. Speciální vibrace působí na vysoký počet svalových vláken, které při běžném tréninku nezapojíme. Umožňuje tak efektivní trénink za pouhých 30 minut. Cvičení probíhá pod dohledem zkušeného trenéra.

Funkční kruhový trénink

Skupinový silově vytrvalostní trénink, při kterém zapojíme maximální množství svalových skupin. Cílem je zpevnění CORE, hlubokého stabilizačního systému a nárust síly. Při cvičení využíváme jak váhu vlastního těla a tak i funkční pomůcky na několika stanovištích po dobu 30 – 45 sekund s krátkými pauzami na přesunmezi stanovišti. Skupina čítá maximálně 10 členů, trénink probíhá pod dohledem trenéra v celkové délce 60 minut.

Individuální trénink

Nabízíme osobní trénink zaměřený na Vaše požadavky. Při posilovacích a kondičních trénincích využíváme PowerPlate, Bosu, Overball, Elastické therabandy, čínky, Kettlebell a závěsný systém.

Závěsný posilovací systém

Jedná se o silový trénink pro zlepšení vytrvalosti, koordinace a rovnováhy. Při tréninku využíváte vlastní váhu, zapojíte veškeré svaly svého těla. Trénink probíhá pod dohledem trenéra.

 

Vybavení posilovny
Cena
Personál/obsluha
Šatny/sprchy