x

DrFit – Non-stop fitness studio

0%

Adresa 1. pobočky: Makovského 1392, 163 00 Praha 17-Řepy

Adresa 2. pobočky: Veronské náměstí 403, 109 00 Praha – Horní Měcholupy

Telefon: 731 042 424

Otevírací doba:
úterý Otevřeno 24 hodin
středa Otevřeno 24 hodin
čtvrtek Otevřeno 24 hodin
pátek Otevřeno 24 hodin
sobota Otevřeno 24 hodin
neděle Otevřeno 24 hodin
pondělí Otevřeno 24 hodin

2 týdny ZDARMA
Vyzkoušejte si, zcela nezávazně, jaké to je být členem DrFit. Na 14 dní si můžete vyzkoušet NON STOP provoz a poznat, jak to u nás chodí. Jediný poplatek je 99,- za čipovou kartu, která Vám otevře dveře fitness v kteroukoli denní i noční hodinu.

Pozastavení členství
U DrFit si můžete členství pozastavit. Tato služba je zdarma. Během Vaší dovolené či nemoci Vám členství přerušíme (důvody nemusíte udávat). O své zaplacené období u nás tedy nepřijdete. Služba platí u ročního a u 3 měsíčního členství.

Trénink s trenérem ZDARMA
Nevíte, jak to ve fitness chodí? Bojíte se, že nebudete umět správně cvičit? Tyto starosti u nás pusťte z hlavy. Na první 2 tréninky Vám poskytneme trenéra. Se cvičením Vám poradí a pomůže. Termín si objednejte na naší recepci.

Diagnostika těla ZDARMA
U DrFit máte každé 3 měsíce nárok na diagnostiku těla. Trenér Vás zváží na přístroji TANITA a zjistí v jaké jste kondici. Díky tomu Vám může správně poradit s tréninkovým plánem a Vy můžete sledovat svůj progres.

Tréninkový plán ZDARMA
Pokud s cvičením začínáte a nejste si jistí jaké cviky a na jakých strojích zařadit, rádi Vám nabídneme tréninkový plán. Díky němu získá Váš trénink řád. Tréninkový plán bude Vašim pomocníkem při prvních týdnech ve fitness.

Crossová zóna
V rámci zlepšování našich slušeb jsme otevřeli CrossFit zónu. Je rozlehlá (230 m2), plně vybavená a především zahrnuta v ceně členství! Stejně jako celé fitness i CrossFit je pro členy přístupný v NON STOP režimu.

Nejnižší ceny
Jsme nízkonákladový luxus! Využijte špičkové služby, cvičební vybavení i luxusní prostředí klubu za nejnižší možnou cenu! Staráte se o své zdraví pravidelně a dlouhodobě? Uzavřete si nejvýhodnější členství jen za 5900,- na rok!

MultiSport
Přijímáme MultiSport karty. I majítelé těchto karet u nás mohou cvičit NON STOP. Přijďte si režim neomezeného vstupu vyřídit na naší recepci.

Solárium 2x u DrFit
Kolagenové a turbo solárium značky Ergoline s certifikátem o výměně trubic. Příjemná relaxace a zdravé opálení s našimi permanentkami již od 10Kč za minutu! Pro návštěvu solária nemusíte být členem DrFit.

Parkoviště ZDARMA
DrFit disponuje vlastním parkovištěm, které je otevřeno denně od 07:00 do 22:00. V nočních hodinách bez problémů zaparkujete na ostatních přilehlých parkovištích.

Příjemné prostředí
Milá a usměvavá obsluha je pro nás prioritou! Vždy Vám rádi se vším pomůžeme.

Vybavení posilovny
Cena
Personál/obsluha
Šatny/sprchy