x

CrossFit Zlín

0%

Adresa: Rybníky IX 326, 760 01 Zlín

Telefon: 606 057 287

Otevírací doba:
sobota 8:30–13
neděle Zavřeno
pondělí 10–20
úterý 10–20
středa 10–20
čtvrtek 10–20
pátek 10–19

1 600 lekcí za rok!
To je pořádná porce CrossFitu ve Zlíně
Od založení prošlo našimi základními lekcemi 750 lidí. Naše tělocvična není stylová, u nás v tělocvičně nemáme televizi ani zrcadla. V našem boxu zná každý všechny jménem.

V naší tělocvičně trávíme 90min každý den a je tu „vše“ možné. Můj největší protivník je zároveň můj nejlepší kamarád. U nás v tělocvičně nikdo neříká nikdy! Nepoužíváme žádné stroje, MY stroje vytváříme.

Naše tělocvična je prostě jiná a díky tomu jsme i my jiní. My jsme CrossFit Zlín #CFZ #crossfitzlin #nopainface

Základní lekce
Pro každého, kdo začíná s CrossFittem, je tu našich 5 základních lekcí, v kterých se naučíte 9 základních pohybů a další techniky (gymnastika, vzpírání). Nastartujeme zátěžový rytmus a připravíme vás na vstup do další fáze vašeho vývoje v „CrossFitu“ . Tento proces je velmi důležitý jak z teoretického, ale i praktického hlediska a nelze jej přeskočit.

CrossFit
Trénink trvá 60 minut. WOD – program na daný den – se cvičí ve skupině pod vedením certifikovaného trenéra. Každá lekce se začíná individuální a přípravnou částí částí, kterou nazýváme „buy-in“, jejímž cílem je zahřátí a příprava atleta na daný WOD. Tuto část každý absolvuje sám, nejlépe v bezprostředním čase před lekcí.

Následuje silová, gymnastická, nebo technická část a příprava na samotný hlavní trénink dne, kdy dbáme na správné provádění cviků jen v té nejlepší formě a kvalitě. Samotný kondiční trénink je vrcholem každé lekce a trvá v rozmezí od 5 do 30 min, je vždy prováděn ve vysoké intenzitě, s širokou variabilitou pohybů a je každý den jiný.

Weighlifting
Vzpírání je jedním za tří základních pilířů CrossFitu a to ne náhodou. Žádný člověk se dnes neobejde bez tohoto sportu, pokud chce zvyšovat svoji sílu, rychlost, flexibilitu a výbušnost. Pro nás je to navíc prostředek, jak vás naučit zacházet s těžkými váhami a bez problémů je přemístit, kam jen bude třeba a to samozřejmě s technickou dokonalostí, mechanicky správně, bezpečně a efektivně. Čeká vás jen osa, kotouče a skvělá atmosféra.

Ceník základní lekce
První lekce zdarma
4 základní lekce nutné pro postup mezi pokročilé 1450,-
V ceně základního balíčku je celkem 5 základních lekcí, špičkové a rychlé švihadlo a osobní tréninkový deník. Toto jsou základní věci pro každého odhodlaného nováčka. Považujeme to za tak důležitý krok, že nepovolujeme žádné jiné varianty.

Vybavení posilovny
Cena
Personál/obsluha
Šatny/sprchy