x
Ceny od 1766 Kč

Scitec JUMBO PROFESSIONAL

Značka: Scitec Nutrition
0%
Celkem 0 recenze
přidat recenzi
Celková recenze
0%
Jak to chtuná
0%
Složení
0%
Stravitelnost
0%
Cena / kvalita
0%
Najdeme vám nejlevnější cenu v ČR

JUMBO znamená VELKÝ! JUMBO znamená SILNÝ! Původní JUMBO bylo vyvinuto pro ty, kteří disponují velmi rychlým metabolismem (pro hubených „hardgainer“ ů) a pro ty, kteří mají díky vysoké aktivitě extrémně potřeby k přijetí energie. Poměr živin odráží tyto cíle. Atraktivnost produktu JUMBO, která vyplývá z jeho kvality a dosažených výsledků, si vyžádala nutnost vyvinout speciální formuli pro typy normální, s atletičtější metabolismem a pro potřeby typického kulturistického tréninku. Takto se zrodil JUMBO PROFESSIONAL, druhý člen naší JUMBO rodiny!
V produktu JUMBO PROFESSIONAL jsme aplikovali vyšší bílkovinný poměr. Při zabezpečení 55 gramů bílkovin v jedné dávce (více, než je to v produktu JUMBO), je objem dávky menší: 162 gramů. Toto jednoznačně naznačuje, že obsah sacharidů a kalorií je ve formuli nižší, ale Ti, pro koho byl produkt vyvinutý, ani nepotřebují vyšší příjem těchto složek.
U provedení produktu JUMBO PROFESSIONAL jsme použili syrovátkovou bílkovinu. Je zdrojem bílkovin, nezbytných aminokyselin a dusíku, které jsou nezbytné pro tvorbu a vznik tkání a jejich udržování v těle. Proto JUMBO PROFESSIONAL přispívá ke zvyšování svalové hmoty a také k jejímu udržování. *
Syrovátkové bílkoviny získané z mléka, jsou kompletními bílkovinami, protože zajišťují pro organismus všechny potřebné typy aminokyselin; včetně 9-ti aminokyselin, které si organismus nedokáže vytvořit a které je nutné přijmout ve formě potravy (jsou to jmenovitě: Histidin, Isoleucin, Leucin, Lysin, methionin, Fenylalanin, threonin, Tryptofan, Valin). Využitelnost bílkovin ve stravě se hodnotí na základě množství vstřebaného av těle uloženého dusíku z dané bílkoviny; tedy podle toho, jak je schopna nahradit denní úbytek dusíku. Netto využití bílkovin (NPU- Net Protein utilisation) nám udává v procentech množství přijatého dusíku, které zůstává v těle. Biologická hodnota (Biological Value – BV) zase porovnává poměr vstřebaného množství dusíku a zadrženého dusíku v těle.
Biologická hodnota závisí na NPU a stravitelnosti. Syrovátková bílkovina se vyznačuje dobrou stravitelností a také dobrým zastoupením aminokyselin; proto má i vynikající biologickou hodnotu, která je podobná jako u mase, rybách, mléce a sóji.
JUMBO PROFESSIONAL obsahuje také naši sacharidovou směs „6-CARB“, v níž se nachází ovesná mouka, Palatinose ai Waxy maize. Waxy maize je patentovaný sacharid s vysokou molekulovou hmotností, jehož výjimečnost je ukryta ve významné odlišnosti od molekulárního profilu cukru (glukóza, fruktóza) a maltodextrinu, který se získává speciálními metodami.
„JUMBO“ matrix s extra účinnými látkami jsme vylepšili a zvýšili jsme dávky! Každá dávka JUMBO PROFESSIONAL obsahuje dávku 6,600 mg patentovaného „CREA-BOMB“ vícesložkového, kreatinového matrixu (6 forem kreatinu). Je vědecky dokázáno, že kreatin v 3g-vých denních dávkách, podporuje výkon při cvicích s krátkým časem trvání s výbušnou silou, prováděných s velkou intenzitou, jako je například posilování nebo intervalový kardio trénink. (I poloviční dávka zajistí internetový výhody). * Formuli jsme vylepšili i extra dávkou aminokyselin, mezi nimiž jsou i esenciální aminokyseliny.
Hořčík a vitamín C obsazeno v „Micronutrient Support komplexu“ v takovém množství, které přispívá k normální syntéze bílkovin, k tlumení pocitu únavy a vyčerpanosti, k normální činnosti nervového systému (k neurotransmisi a svalové kontrakce, včetně srdečního svalu), k normální činnosti imunitního systému, k normální tvorbě energie látkové přeměny, k rovnováze elektrolytu, k normální tvorbě kolagenu, tým takové k normálnímu stavu chrupavek a CEV, k ochraně buněk před oxidačním stresem, k zachování normálního stavu zubů a kostí. Sehrává takové Důležitou roli při dělení buněk. *
A na závěr jsme produkt obohatili takové o Bioperine, patentované výtažky černého pepře.

FORMULA NEOBSAHUJE ASPARTÁM!

* Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpěčnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC).