x
Ceny od 1079 Kč

Scitec 100% Hydrolyzed Beef Isolate Peptides

Značka: Scitec Nutrition
0%
Celkem 0 recenze
přidat recenzi
Celková recenze
0%
Jak to chtuná
0%
Složení
0%
Stravitelnost
0%
Cena / kvalita
0%
Najdeme vám nejlevnější cenu v ČR

Hovězí maso má mezi tvrdě trénujícimi a cílevědomým sportovci legendární status – velké množství lidí pozoruje při konzumaci hovězího masa viditelnější růst, než by to samé množství bílkovin přijali z kuřecích prsou. Proč by si nemohl konzumovat hovězí bílkovinný nápoj, kdy je již možné i tuto vysoce kvalitní základní látku získat.

100% HYDROLYZED BEEF ISOLATE peptides
Naše 100% HYDROLYZED BEEF ISOLATE peptides formule je naprostou, hydrolyzovanou hovězí bílkovinou, získanou z čerstvého hovězího masa, 100% přírodní produkt bez přidání hormonů. Je enzymaticky hydrolyzovanou (v podstatě před trávení) hovězí bílkovinou, což znamená, že její trávení a vstřebatelnost jsou rychlé. Úplné bílkoviny, jakou je i naše, zajišťují pro organismus všechny druhy esenciálních aminokyselin, včetně těch devět, které si organismus nedokáže vytvořit (histidin, isoleucin, leucin, lysin, methionin, fenylalanin, threonin, tryptofan, valin), a které musíme přijmout v potravě.
Hovězí bílkovina neobsahuje přídavek kreatinu. Nač by si vázal užívání kreatinu a jeho přesné (nebo práveže nepřesné) dávkování k bílkovinným produktům? My v tom nevidíme smysl! Mnoho hovězích bílkovinných produktů má špatnou chuť. Náš hovězí bílkovinný produkt je chutný, můžeš si ho klidně vyzkoušet.
Bílkoviny jsou zdrojem dusíku a životu důležitých aminokyselin, které tělo potřebuje k množení tkání a jejich udržování. Proto 100% HYDROLYZED BEEF ISOLATE peptides přispívá k růstu a udržování svalové hmoty, a také k zachování zdraví kostí.

* Vědecky dokázáno tvrzení Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC).