x


Suprex ultimate BCAA 2:1:1

75%

POPIS Suprex ultimate BCAA 2:1:1 jsou aminokyseliny s rozvětveným řetězcem. Jedná se o instantní formu s obsahem 90g BCAA na 100g výrobku! Suprex ultimate BCAA […]

Značka: Suprex supplements


Doprava ZDARMA
objednejte nad 2000 Kč
MÁME SKLADEM
Dodání do 2 dnů

POPIS

Suprex ultimate BCAA 2:1:1 jsou aminokyseliny s rozvětveným řetězcem. Jedná se o instantní formu s obsahem 90g BCAA na 100g výrobku! Suprex ultimate BCAA jsou kombinací kvalitní aminokyseliny, skvělé rozpustnosti, lahodné příchuti a příznivé ceny.

Co jsou aminokysileny?

Aminokyseliny jsou stavební kámen každé bílkoviny a při fyzické zátěži dochází k úbytku jednotlivých aminokyselin spolu s dalšími látkami, proto je vhodná jejich suplementace. Při dostatečném příjmu kvalitních bílkovin spolu s optimálním aminokyselinovým spektrem přispívají k svalovému růstu. Tělo si esenciální aminokyseliny nedokáže samo vytvořit a musí se přijímat ve stravě.

 

SLOŽENÍ

Energetická a výživová hodnoty na 100 g:

Energetická hodnota 1512 kj, 360 kcal.

Bílkoviny (aminokyseliny, BCAA) – 90 g

Sacharidy – 0 g

Tuky – 0 g

Vláknina – 0 g

Sodík – 0 g

Příchuť Ananas: Leucin, isoleucin, valin. Regulátor kyselosti kyselina citrónová. Aroma. Barvivo betakaroten. Sladidlo sukralóza. Zahušťovadla xanthan, konjakový mannan, sodná sůl karboxymetylcelulózy. Protispékavá látka stearan hořečnatý.

Příchuť Cola: Leucin, isoleucin, valin. Regulátor kyselosti kyselina citrónová. Aroma. Barvivo karamel.  Sladidlo sukralóza. Zahušťovadla xanthan, konjakový mannan, sodná sůl karboxymetylcelulózy. Protispékavá látka stearan hořečnatý.

Příchuť Malina: Leucin, isoleucin, valin. Regulátor kyselosti kyselina citrónová. Aroma. Barvivo sušená šťáva z červené řepy (jediný zdroj sacharidů). Zahušťovadla xanthan, konjakový mannan, sodná sůl karboxymetylcelulózy. Sladidlo sukralóza. Protispékavá látka stearan hořečnatý.

Příchuť Multivitamín: Leucin, isoleucin, valin. Regulátor kyselosti kyselina citrónová. Aroma. Barvivo betakaroten.  Sladidlo sukralóza. Protispékavá látka stearan hořečnatý.

 

DÁVKOVÁNÍ A UPOZORNĚNÍ

Jednorázová dávka 10 g (1 navršené odměrka) zhruba 15 minut před tréninkem, při tréninku či 15 minut po tréninku, podle tělesné hmotnosti a náročnosti zátěže. Rozmíchejte 10 g v 200 ml vody.Nejvyšší denní dávka 20 g. Nepřekračujte denní doporučenou dávku.

Použití

Dle doporučeného dávkování.

Důležité poznámky

Prášek přijímá vzdušnou vlhkost, případné hrudkování v sypkém stavu nebo sedimentace při rozmíchánínení na závadu.

Upozornění na alergeny

Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, korýšů, rybí olej, oříšků a arašídů.

Upozornění

Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Po odebrání potřebného množství vždy pevně zašroubujte víčko a nevystavujte produkt vlhkému vzduchu. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Před užíváním se vždy poraďte se svým ošetřujícím lékařem!