x


Suprex Multivitamin EXTRA

0%

POPIS Suprex Multivitamin EXTRAje našlapaná směs vitamínů a dalších tělu prospěšných látek. Najdete v ní všechny potřebné vitamíny: Vitamin E, Vitaminu B6, Vitaminu B2, B1, […]

Značka: Suprex supplements
Balení: 60 tobolek
229 
Doprava ZDARMA
objednejte nad 2000 Kč
MÁME SKLADEM
Dodání do 2 dnů

POPIS

Suprex Multivitamin EXTRAje našlapaná směs vitamínů a dalších tělu prospěšných látek. Najdete v ní všechny potřebné vitamíny: Vitamin E, Vitaminu B6, Vitaminu B2, B1, A, K, D3 a spousty dalších. (100 % doporučené denní dávky) včetně Vitaminu C (200 % doporučené denní dávky)

Jak je to s multivitamíny ? 

Problém mnoha multivitamínů je, že to bývají jenom čisté, uměle vyráběné vitamíny. Jenomže v přírodě se vitamíny vždy nacházejí v nějakém komplexu s jinými látkami. Především s různými enzymy a hlavně rostlinnými barvivy a tzv. fytoživinami.

Tělo neumí rozpoznat, jestli je vitamín přírodní, nebo umělý. Ale pozná, jestli přichází do těla samotný, nebo s nějakými dalšími přírodními látkami, které působí jako katalyzátory. Proto do našeho multivitamínu dáváme dva přírodní extrakty.

Jedním je fenugreek neboli pískavice nebo též řecké seno, které napomáhá k trávení a chuťi k jídku, normální hladiny glukozy v krvi, normální funkci žaludku, pH rovnováha a taky napomáhá imunitnímu systému jako atioxidant.

Druhým problém mnoha multivitamínů je, že se stlačují do tablet, z nichž většinu tvoří pojivová hmota, která nejenže nemá žádný pozitivní účinek, ale navíc se pomalu a leckdy nedokonale rozpadá v žaludku, takže se vám vitamíny ani pořádně nedostanou do těla. V kapslích je jejich vstřebatelnost vždy výrazně vyšší.

 

SLOŽENÍ

Extrakt 8:1 ze semen Trigonella foenum-graecum, pískavice-řecké seno, kyselina askorbová, protispékavá látka fosforečnan vápenatý, extrakt z listu hlohu ostrotrnného Crataegus oxyacantha standardizovaný na 30 % flavonoidů, kyselina alfa-lipoová (thioktová), nikotinamid, dl-alfa-tokoferolacetát, pantothenan vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, thiamin nitrát, retinolacetát, kyselina listová, fylochinon, d-biotin, cholekalciferol, kyanokobalamin. Želatinová tobolka.

1 tobolka obsahuje:

Extrakt 8:1 ze semen Trigonella foenum-graecum 360 mg

Extrakt z listu hlohu ostrotrnného Crataegus oxyacantha standardizovaný na 30 % flavonoidů  20 mg

Kyselina alfa-lipoová 15 mg

Vitamín C 160 mg

Niacin 16 mg

Vitamín E 12 mg

Kyselina pantothenová 6 mg

Vitamín B6 1,4 mg

Vitamín B2 1,4 mg

Vitamín B1 1,1 mg

Vitamin A 800 ug

Folát (folacin, kyselina listová) 200 ug

Vitamín K 75 ug

Biotin 50 ug

Vitamín D3 5 ug

Vitamín B12 2,5 ug

Tobolka obsahuje 100 % denní doporučené dávky vitamínů a 200 % denní doporučené dávky vitamínu C.

 

DÁVKOVÁNÍ A UPOZORNĚNÍ

Doporučené dávkování

Obvyklá denní dávka 1 tobolka, nejvyšší denní dávka 2 tobolky. Tobolky přijímat nejlépe s jídlem nebo po jídle. Mezi příjmem dvou tobolek musí být pauza nejméně jedna hodina. Nepřekračujte denní doporučenou dávku

Použití

Dle doporučeného dávkování tobolky zapijte dostatečným množstvím vody. Nejsou vhodné alkoholické nápoje. Tobolky nekousejte.

Upozornění na alergeny

Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, korýšů, rybí olej, oříšků a arašídů.

Upozornění

Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Po odebrání potřebného množství vždy pevně zašroubujte víčko a nevystavujte produkt vlhkému vzduchu. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Před užíváním se vždy poraďte se svým ošetřujícím lékařem!