x


Suprex Fat Burn – spalovač

0%

POPIS Spalovač tuků FAT BURN od firmy Suprex je určený pro všechny sportovce, kteří usilují o maximální vyrýsování a redukci podkožního tuku. Skládá se z […]

Značka: Suprex supplements
Balení: 60 tobolek
369 
Doprava ZDARMA
objednejte nad 2000 Kč
MÁME SKLADEM
Dodání do 2 dnů

POPIS

Spalovač tuků FAT BURN od firmy Suprex je určený pro všechny sportovce, kteří usilují o maximální vyrýsování a redukci podkožního tuku. Skládá se z kombinace rostlinných složek, které přispívají ke zvýšenému využití energie, spalování tuku a kontrole hmotnosti.

Při výrobě našeho spalovače jsme se řídili následujícími body. Vybrat nejlepší kombinaci účinných látek, které se navzájem podporují. Ve složení najdete výpis všech rostlinných složek.

 

SLOŽENÍ

Extrakt zeleného čaje (Camelia sinensis), extrakt z řasy Wakame (Kelp, Undaria pinnatifida, 5% fucoxanthin), kofein bezvodý (1,3,7-trimethylxanthin) 50 %), extrakt z borovice přímořské (Pinus pinaster, standardizovaný na obsah 95 % oligomerních proanthocyanidinů; zdroj pycnogenolu), extrakt papriky roční (Capsicum annum, chilli, zdroj kapsaicinu), extrakt ze zázvorníku lékařského (Zingiber officinale, ginger), synefrin (extrakt z hořkého pomeranče Citrus aurantium), extrakt z černého pepře (piper nigrum). Želatinová tobolka.

Obsah 1 tobolky (575 mg) a 2 tobolek (denní doporučená dávka)
Zelený čaj – 250 mg / 500 mg
Wakame – 120 mg / 240 mg
Kofein – 100 mg / 200 mg
Borovice – 50 mg / 100 mg
Zázvor – 35 mg / 75 mg
Kapsaicin – 10 mg / 20 mg
Synefrin – 5 mg / 10 mg
Piperin – 5 mg / 10 mg

Zde máte výpis rostlinných látek, bohužel legislativa nám nedovoluje popsat látky podrobně.

Zelený čaj– látka, která má mnoho pozitivních účinků, především přispívá k normální funkci metabolismu, činnosti srdce a také k oxidaci tuků.

Wakame–japonská mořská řasa s výjimečně širokým spektrem účinků. Přispívá k přirozené obranyschopnosti a odolnosti a taky je dobrý antioxidant.

Kofein– Bez kofeinu zřejmě nevznikne žádný spalovač. Jedna kapsle tohoto produktu obsahuje tolik kofeinu jako velký hrnek velmi silné kávy.

Zázvor (Ginger)– Má pozitivní účinky na imunitu – antioxidant. (Při hubnutí se přitom člověku často oslabuje imunita.) Napomáhá ke správné funkci cest dýchacích a také normálnímu trávení.

Kapsaicin– Extrakt z chilli papriček. Přispívá k snížení příjmu kalorií.

Synefrin– Extrakt hořkého pomeranče. Může pomoci zrychlit metabolismus, jedná se o přírodní pomocník pro redukci váhy.

Piperin– Extrakt černého pepře. Poslední pálivá složka.

 

DÁVKOVÁNÍ A UPOZORNĚNÍ

Doporučené dávkování

1 – 2 tobolky. Maximální denní dávka jsou 2 tobolky. Tobolku přijímat obvykle nalačno a před sportovním výkonem. Nepřekračujte denní doporučenou dávku.

Použití

Dle doporučeného dávkování tobolky zapijte dostatečným množstvím vody. Nejsou vhodné alkoholické nápoje. Příjem posledních 6 hodin před spaním může zhoršit usínání. Tobolky nekousejte.

Upozornění na alergeny

Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, korýšů, rybí olej, oříšků a arašídů.

Upozornění

Obsahuje kofein (200 mg/2 tobolky) Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Po odebrání potřebného množství vždy pevně zašroubujte víčko a nevystavujte produkt vlhkému vzduchu. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Před užíváním se vždy poraďte se svým ošetřujícím lékařem!