x

CHECKLIST STEROIDOVÉHO UŽIVATELE

rejza
-
Chcete začít sypat? Dost riskantní plán! Zde je seznam kroků, které si musíte odškrtnout, abyste to provedli o něco bezpečněji.

Nechte si zamrazit semeno ve spermobance. Hormony mohou a nemusí mít vliv na vaši plodnost. Pokud chcete mít jistotu, takto si děti můžete pojistit. Tento bod je první, jelikož se vyplatí nechat si sperma zamrazit co nejdříve. V dnešní době spermie většiny třicetiletých mužů bývají jen málo kvalitní, ideální věk pro zamražení činí 18 let.

Cvičte alespoň pár let, experimentujte průběžně s různými typy tréninků a v zvykněte si žít jako kulturista – pravidelně trénovat, kvalitně jíst, dlouho spát, příliš neholdovat alkoholu.

Vyrýsujte na nízké procento tuku. V nejlepší situaci pro nabírání svalů jste na konci diety, kdy je inzulínová senzitiva vysoko a tělo rádo využije každou živinu. Navíc nabíráním kvalitní svalové hmoty bez zbytečného množství tuku tolik nepotrhá kůži a zmírni vznik strií.

Zbavte se strachu z jehel. Užívat čistě orální steroidy nemá dlouhodobě smysl. Právě ústí podání nejvíce zatěžuje játra. Tahle hra se bez jehel hrát nedá.

Pečlivě si rozepište cyklus. Musíte přesně vědět, jaké látky koupit, v jakém množství, který den co užívat… Náhodné polykání pilulek nemá smysl, napsat dobrý cyklus je umění. A tak do věci jděte s přesným rozpisem. Žádný den byste neměli být na pochybách, co si vlastně vzít. (Pokročilí samozřejmě mohou trochu freestylovat podle toho, jak se forma vyvíjí.)

Absolvujte jaterní test, který po cyklu použijete jako srovnání s novým výsledkem.

Ujistěte se, že vládnete stabilní náladou a normálním psychickým zdravím. Zhodnoťe, zda ustojíte, pokud byste na steroidech byli podráždění nebo příliš nadržení, a po vysazení zase depresivní, bez energie a bez libida. 

– Potvrďte si, že na steroidy a další podpůrné prostředky máte peníze, stejně jako je máte na jídlo a disponujete i určitou rezervou.

Opatřete PCT, tedy látky, které vám po vysazení steroidů umožní rychleji obnovit produkci vlastního testosteronu. Lze také zařadit chemikálie, které vám pomohou s růstem svalové hmoty, ale nefungují na bázi steroidů – růstový hormon, salbutamol…

– Opatřete preventivně látky, které vám pomohou zvládat gynekomastii, akné a další časté vedlejší účinky.

– Opatřete samotné steroidy.

Nyní jste konečně připraveni to tam poslat. Samozřejmě nejlepší je se steroidy nikdy nezačínat. Pokud vás tento článek neodradil, udělejte to alespoň rozumně – se zamraženým spermatem, po několika letech cvičení, vyrýsovaní, s detailně rozepsaným a nikdy čistě orálním cyklem, při jaterních testech a připraveni na vedlější účinky. Tak tuto riskantní činnost dostanete částečně pod kontrolu.

Líbil se ti článek? Tak nás podpoř a sdílej na FB.
ZATÍM ZDE NEJSOU ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE