x

10 ZNAKŮ FITNESS ZÁVISLÁKA

richard
-

1) Ať už jsme v nákupním centru, v knihovně, nebo na letní dovolené, neustále si všímáme ostatních a po očku je sledujeme. Zajímá nás, kdo z nich cvičí a kdo ne. Jakmile se někdo takový najde, virtuálně se s ním v hlavě porovnáváme.

2) Pokud vidíme kohokoliv po delší době, nebo se seznamujeme s někým novým, nemůžeme se dočkat stočení konverzace na téma posilování. Neuvěřitelně nám vnitřně lichotí, pokud si naší formy někdo všimne a sám na to narazí.

3) Od té doby co cvičíme nám šlo sebevědomí nahoru. Vychrtlí kluci v tílkách nám přijdou velmi vtipní a nikdy se s kamarády nezapomeneme pobavit na jejich účet. Nejběžnější jsou vtipy o „objemovce“, kterou právě zřejmě podstupují.

4) Neznáme tu novou hezkou herečku. Nevíme, které seriály letí. Nemáme ponětí, co je zrovna trendy ve světě módy. Zato s naprostou přesností známe všechny pre-workouty, příchuťové spektrum i všechny chystané novinky na 10 let dopředu.

5) Pokud před nás postavíte vejce, nevidíme vejce. Vidíme 6g tuků, 6 g bílkovin a v hlavě začínáme skládat složité matematické vzorce, jak nám to sedí do dnešních maker.

6) Máme v hlavě neustále rýpající druhé já, které v nás vzbuzuje plané obavy. Najedl ses pořádně? Nemáš náhodou zase hlad? Nedal sis toho málo? Nebude tě to stát do rána svaly? Udělal si maximum?

7) I jako zapřísáhlí naturálové, kteří jsou rozhodnutí jet „načisto“ si neustále v hlavě pohráváme s myšlenkou, jak by to mohlo vypadat, kdybychom začli sladit kafe. Neplánujeme to, ale té myšlence se neubráníme. 

8) Nikdy si nepřijdeme spokojení. Je v podstatě úplně jedno jak vypadáme. Nikdy ve svých očích nebudeme dost velcí. I když si jsme vědomi našeho pokroku a všichni nás chválí, chceme prostě víc. 

9) V klubech jsme zásadně ti, kteří pijí neperlivou vodu. Jenom dva typy lidí pijí v klubu vodu. Řidiči a kulturisté. Často jsme oboje a máme tak užitečnou výmluvu na časté dotazy, proč nepít.

10) Jakmile máme možnost, pózujeme. V šatně, doma přes zrcadlem, v odrazu auta. Děláme to rádi a děláme to často. Vidíme v něm totiž sebe před x lety a sebe teď, je to pohled k nezaplacení.

Berte tento článek s rezervou a pokud máte další znaky fitness závisláků, neváhejte se s námi o ně podělit.

Líbil se ti článek? Tak nás podpoř a sdílej na FB.
ZATÍM ZDE NEJSOU ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE